Aktualności

Teatr edukacyjny jako miejsce zwiększania integracji i zdolności do zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja uczestniczy w charakterze partnera w międzynarodowym projekcie partnerstwa strategicznego na rzecz edukacji dorosłych w ramach programu Erasmus +. Koordynatorem projektu jest Centrum Kultury Tresnjevka z Zagrzebia. Zapraszamy do zapoznania … Kontynuuj czytanie Teatr edukacyjny jako miejsce zwiększania integracji i zdolności do zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Wolontariusze i wolontariuszki – zapraszamy do zaangażowania się w projekt realizowany przez Fundację w krakowskich szkołach podstawowych.

Fundacja KURDYBANEK poszukuje wolontariuszy i wolontariuszki do projektu w krakowskich szkołach podstawowych. Projekt “Działam, więc jestem”, na który nasza organizacja otrzymała dofinansowanie z Narodowego Instytutu Wolności jest realizowany w dwóch krakowskich szkołach podstawowych od września … Kontynuuj czytanie Wolontariusze i wolontariuszki – zapraszamy do zaangażowania się w projekt realizowany przez Fundację w krakowskich szkołach podstawowych.