Od spotkania wszystko się zaczyna

Od spotkania wszystko się zaczyna… – o doświadczeniach Fundacji Kurdybanek z udziału w „CSR i ESG – od ludzi dla ludzi” przeczytacie w ostatnim w tym roku wydaniu Magazynu Kompas NGO.

 

Ponad 25 ekspertów, 3 sale konferencyjne, 12 prelekcji i debat, kilkunastu wystawców, strefa networkingu – tym przywitał nas organizator eventu, Fundacja Pro NGO.

Fundacja Inicjatyw Twórczych i Społeczno- Edukacyjnych Kurdybanek (w składzie: Wioletta Szuba, Anna Ćwiklińska, Katarzyna Rynkowska) miała wielką przyjemność brać udział w wydarze- niu jako wystawca na targach branżowych. Dzięki inicjatywie Pro NGO 30 listopada 2022 roku hala EXPO Kraków stała się miejscem twórczej wy- miany przedstawicieli różnych sektorów, którzy nakierowani są na wspólny cel – dbanie o roz- wój społeczny i gospodarczy w odpowiedzialny, zrównoważony sposób. Targi oraz Kongres dla NGO i biznesu były przestrzenią łączenia różnych środowisk. Były spotkaniem – w głębszym tego słowa znaczeniu. Spotkanie to kategoria bliska temu, czym na co dzień się zajmujemy. Daje ono możliwość zobaczenia innej perspektywy. Umożliwia budowanie relacji. Staje się szansą na połączenie sił we wspólnej sprawie. Od spotkania wszystko się zaczyna…

Więcej w Magazynie Kompas NGO – CZYTAJ.

 

 

 

 

To top