CSR i ESG – od ludzi dla ludzi

Wspaniałe rozmowy, wiele inspiracji, wymiana doświadczeń, możliwości nawiązania współpracy, merytoryczna wiedza, dużo emocji i motywacja do dalszej pracy – tak możemy opisać wczorajszy dzień! 

Miałyśmy przyjemność uczestniczyć 30 listopada 2022 r. w wydarzeniu CSR i ESG – dla ludzi od ludzi, jako wystawcy na targach branżowych oraz jako uczestniczki w Kongresie Pro NGO.

Z dumą zaprezentowałyśmy dotychczasowe działania i ofertę naszej fundacji. Mówiłyśmy o realizowanych projektach, o tym, dlaczego właśnie drama oraz Teatr zaangażowany społecznie i w jaki sposób nią pracujemy. Dzieliłyśmy się naszą pasją i wiedzą, wymieniałyśmy się doświadczeniami z przedstawicielami innych ogranizacji i świata biznesu.

 

Jesteśmy pod wrażeniem!

Bardzo dziękujemy Fundacja Pro NGO za niezwykle profesjonalne zorganizowanie całości.

Dziękujemy również prelegentkom, których wystąpień byłyśmy słuchaczkami: Adriana LisowskaKoszewska PaulinaDagmara KołodziejczykMarta SchabikowskaAgnieszka OrłowskaKarolina WidełKarolina KociołekTina Sobocinska.

Podziękowania także za wszystkie spotkania przy naszym stoisku i w strefie networkingowej. Dziękujemy za ciekawość i otwartość na wymianę doświadczeń.

 

Wracamy z głowami pełnymi pomysłów i wiarą w nowy etap działaności Fundacji Kurdybanek! Zmiana trwa.

Koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe oraz naszą stronę internetową. Więc informacji o samym wydarzeniu na stronie organizatora: https://csriesg.pl.

To top