SPEKTAKL TEATRU FORUM PT. „Bezbarwne uczucia”

Za nami kolejne wspaniałe przeżycie i owocne doświadczenie w ramach działań lokalnych w projekcie ,,Zmiana zaczyna się od pojedynczego człowieka”!

W sobotę. 25 lutego br., na scenie Krakowskie Forum Kultury obejrzeliśmy spektakl Teatru Forum pt. „Bezbarwne uczucia” w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Wielkie gratulacje dla wspaniałej młodzieży, która od września pracowała nad przygotowaniem całości. To był bardzo cenny czas. Z tego miejsca wielkie brawa dla: Asi, Mai, Marii, Malwiny, Zosi, Antoniego, Filipa, Kajetana i Mikołaja.

Gratulujemy także naszym edukatorom! Judyta Potocka i Mateusz Wojnarowicz świetnie sprawdzili się w roli jokerów, który czuwali nad przebiegiem całości oraz nad interwencjami.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem żywej dyskusji, która wywiązała się podczas sesji forum. Publiczność z zaangażowaniem dzieliła się swoimi wrażeniami, a także, gdy trzeba było, wyrażała stanowcze ,,nie” wobec opresji.

Dziękujemy Dyrekcji oraz Pani Pedagog ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie na obecność na spektaklu i wsparcie.
Ponadto bardzo dziękujemy współorganizatorowi wydarzenia Krakowskie Forum Kultury, gdyż od samego początku udostępniło niezwykłą przestrzeń do twórczej pracy i odbycia się spektaklu!
Projekt realizowany jest z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
To top