Zmiana zaczyna się od Twojej decyzji. Zapraszamy do udziału w projekcie

Zapraszamy do udziału w projekcie Zmiana zaczyna się od pojedynczego człowieka  osoby aktywne w środowiskach, w których przebywają dzieci i młodzież różnych narodowości.

Dla kogo?
Projekt adresowany jest do osób związanych z organizacjami oraz instytucjami edukacyjnymi i opiekuńczo-wychowawczymi, w tym do  opiekunów i wychowawców, asystentów międzykulturowych, przedstawicieli organizacji pozarządowych wspierających migrantów oraz dyrektorów szkół i internatów z terenu Małopolski.

Co oferujemy?
Darmowy, całoroczny projekt edukacyjny umożliwiający zdobycie kompetencji w obszarach integracji młodzieży różnych narodowości i przeciwdziałania dyskryminacji ze względu na pochodzenie, poszerzający wiedzę w tej dziedzinie, jak i dostarczający nowe narzędzie, jakim jest Teatru Forum.

Jak wziąć udział?
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do uzupełnienia formularza na stronie: https://www.kurdybanek.com/…/zmiana-zaczyna…/rekrutacja/.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 11.02.2022 r.

 

Więcej informacji o projekcie:
– na stronie projektu Zmiana zaczyna się od pojedynczego człowieka.
– na SESJI PYTAŃ I ODPOWIEDZI online w dniach 13 stycznia, 2 i 10 lutego 2022 (platforma Google Meet – linki na stronie projektu w zakładce Rekrutacja).
– w trakcie bezpośredniego kontaktu:
Katarzyna Rynkowska
e-mail: rekrutacja@kurdybanek.com, tel. 505 111 235
poniedziałek-środa: godz. 14.00-18.00
czwartek-piątek: 10.00-14.00.

 

 

Projekt realizowany z dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Partnerzy: Fundacja Zustricz i Miasto Kraków.

 

To top