Zapraszamy na warsztaty Teatru Forum na Ugorku

Fundacja Kurdybanek zaprasza na cykl warsztatów, których celem jest przygotowanie spektaklu Teatru Forum na temat problematyki funkcjonowania w społeczeństwie osób z chorobą psychiczną oraz ich bliskich.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „uMOCnieni” – Teatr Forum na Ugorku, które realizujemy w partnerstwie z Programem Aktywności Lokalnej „Znaczenie Rodziny”. Działanie sfinansowanie jest z funduszy Miasta Krakowa.
Spektakl powstanie w trakcie cyklu 11 warsztatów:
– termin: środy, od godz. 16 30 (2h spotkania)
– pierwsze spotkanie: 15 września 2021r.
– okres realizacji projektu: 15.09 – 14.12.2021r.
– miejsce: PAL “Znaczenie Rodziny”, ul. Ugorek 1
– zgłoszenia:
Anna Ćwiklińska – t. 791 969 626; e. anna@cwiklinska.com.pl
Barbara Bartkiewicz – t. 660 637 860; e. barbara.bartkiewicz@mops.krakow.pl
Do udziału zapraszamy uczestników PAL “Znaczenie rodziny” oraz wszystkich, którzy zainteresowani są problematyką funkcjonowania osób z chorobą psychiczną, a także metodą Teatrem Forum.
Teatr Forum to interaktywny spektakl, w który angażują się zarówno twórcy przedstawienia, jak i widzowie. Spektakl powstaje w toku procesu warsztatowego, a tworzą go zainteresowani tematem tzw. zwyczajni ludzie (nie-aktorzy).
Teatr Forum to zatem nie tylko spektakl, ale też debata wokół istotnych tematów społecznych.
Warsztat poprowadzą:
– Wioletta Szuba z Fundacji Inicjatyw Twórczych i Społeczno-Edukacyjnych Kurdybanek certyfikowana trenerka dramy, arteterapeutka, pedagożka, ma 17 letnie doświadczenie pedagogiczne jako nauczycielka, instruktorka teatralna i trenerka. Więcej informacji: https://www.kurdybanek.com/o-nas/
– Anna Ćwiklińska z Fundacji Inicjatyw Twórczych i Społeczno-Edukacyjnych Kurdybanek, psycholożka, psychoterapeutka, arteterapeutka i trenerka z ponad 12 letnim doświadczeniem pracy warsztatowej i indywidualnej z różnymi grupami, od przedszkola do seniora. Więcej informacji: https://www.kurdybanek.com/o-nas/
Udział w projekcie, zarówno uczestników i uczestniczek warsztatów Teatru Forum oraz widzów spektaklu, jest bezpłatny. 
Partner: MOPS – PAL „Znaczenie Rodziny”.
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

 

To top