Wiadomości w Kapsule Czasu dla przyszłych pokoleń

Przenieśmy się wspólnie do roku 2120 i zobaczmy najnowsze wydanie Telebanka. Informują w nim o niesamowitym odkryciu w Krakowie. Znaleziono wiadomości w Kapsule Czasu z informacjami od krakowskiej młodzieży dla potomnych 🙂 Miłego oglądania!
Wiadomości do Kapsuły Czasu zostały przygotowane przez krakowską młodzież w ramach projektu „Działam, więc jestem. Obywatelskość dzieci i młodzieży”. 
Chcąc zostawić po sobie ślad i przekazać przyszłym pokoleniom swoje myśli odnośnie doświadczeń z 2020 młodzi obywatele wyobrazili sobie, że za 100 lat ludzie będą wspominać lub uczyć się na lekcjach historii, że właśnie w tym roku trwała pandemia koronawirusa i przeczytają ich wiadomości w Kapsule Czasu.
Zapraszamy do posłuchania, co uczennice i uczniowie chcą o sobie opowiedzieć koleżankom i kolegom z przyszłości.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w tworzenie Kapsuły Czasu młodzieży ze Szkoła Podstawowa Nr 7 w Krakowie i Szkoły Podstawowej Nr 51 z Krakowa. Otrzymaliśmy mnóstwo wiadomości dla przyszłych pokoleń.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu FIO na lata 2014-2020.

To top