Spektakl Teatru Forum pt. „W czterech ścianach”

„W czterech ścianach” – spektakl Teatru Forum, który miał miejsce 25 września w Centrum Młodzieży stworzony został przez siedem wspaniałych kobiet podczas sześciu dni warsztatowych, a tematem przewodnim było pytanie: „Czym jest dla nas wolność i demokracja dzisiaj”?

Tłem poszukiwań były czasy PRL i ich wpływ na życie młodego pokolenia. Uczestniczki wykreowały poruszającą historię rodzinną, w której etos silnej, zaradnej i twardej kobiety ulega załamaniu, a właściwie zyskuje nowe oblicze.

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze spektaklu „W czterech ścianach”:

Dziękujemy uczestniczkom: Emilia Rynkiewicz, Gabri Constad, Asia Micek, Hanna Grabiec, Judyta Potocka, Aleksandra Kowalczyk, Zuza Wypchło za ogromne zaangażowanie i głębokie kreacje bohaterek spektaklu.

Dziękujemy publiczności, a właściwie widzo-aktorom, za dyskusję, za interwencje i próbowanie różnych rozwiązań na scenie.

Dziękujemy Rafałowi Malinowskiemu za wykład o życiu zwykłego człowieka w czasach PRL, a Pawłowi Grzesikowi za pracę reżyserską.

Warsztaty i spektakl przygotowali trenerzy dramy Wioletta Szuba i Michał Maciejak, a organizatorem był Łukasz Teofilak i Fundacja Inkubator Innowacji.

Spektakl zrealizowany został w ramach międzynarodowego projektu „The price of Freedom and Democracy” z programu Europa dla Obywateli.

To top